HAKKIMIZDA

kurumsal

Gebze Televizyon Tamiri Hizmeti

Fizmamız, televizyon tamiri hizmeti veren, uzun yıllar hizmet sektöründeki yerini idame ettirmiş bir firmadır. Deneyimli ve gerekli eğitimi almış çalışma arkadaşlarımız vasıtası ile, televizyonun modeline ve markasına göre tamir işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Lokasyon olarak Gebze tv tamiri hizmeti bekleyen, kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik ile televizyonlarının tamir işlemini yaptırmak isteyen, bu bağlamda hizmet veren bir firma arayışına giren tüm kişilerin firmamız olan Yılmaz Elektronik ile irtibat hâlinde olmaları gerekmektedir.

Bir telefon kadar müşterilerimizin yakınında olduğumuzun altını çizmek ister, Gebze'de bulunan her mekana anında ulaştığımızı belirtmek isteriz. Uygun fiyatlara kaliteli işçilik ile tv tamiri yapan firmamız, tüm alet ve donanımlara sahip bir donanıma sahiptir.

Gebze Tv Tamir İşlemi

Firmamız bünyesinde çalışan insanlar, alanında uzman ve gerekli tecrübeye sahiptir. Modeline ve markasına göre istenen lokasyondan yapılan Gebze tv tamiri kaliteli hizmet anlayışı adı altında yapılmaktadır.

Yılmaz Elektronik olarak, geniş iletişim ağımız ile hizmet vermekte, müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultunsa bir yol izlemekteyiz. Tv tamiri hususunda gerekli tüm bilgi ve donanıma sahip çalışanlarımız vasıtası ile bizler ile iletişime geçen müşterilerimize kısa sürede geri dönüşler sağlamaktayız.

Elektronik aletler ve cihazlar hakkındaki engin bilgi havuzumuz vasıtası ile televizyon tamiri işlemlerini son teknoloji alet ve teknoloji ile yapmakta, kısa sürede uzun soluklu kullanıma elverişli hale getirdiğimiz cihazlarınızın teslimatını yapmaktayız.

hizmetler

Firmamızın ağırlık verdiği hizmetler.
LED TV TAMİRİ
LCD TV TAMİRİ
PLAZMA TV TAMİRİ